Biz Kimiz

Anasayfa Biz Kimiz
Biz Kimiz?

Makro Soğutma

Makro Soğutma, 2010 yılında Antalya’da kurulmuştur. Bugün Antalya’dan 7 kıtaya hizmet vermektedir. Geniş servis ağı ile yurt içi ve yurtdışında büyük projelere imza atmış sektörünün lider firmalarından biridir.

Makro Soğutma, İpard TKDK Kırsal Kalkınma Hibe Danışmanlık Mimarlık İnşaat Soğutma Havalandırma İklimlendirme Nemlendirme Anahtar Teslim Hibelerin Çözüm Ortağıdır.

Soğuk Hava Deposunu oluşturan Panellerin, Kapıların ve Soğutma cihazlarının kurulumu, prefabrik ve çelik konstrüksiyon inşaat, makine ekipman parkurları, mezbahane ekipmanları ve servis alanlarında çalışmaktadır. Ürünlerin tesise montajlarının yapımını ve montaj sonrasında oluşabilecek arızaların servis hizmetini deneyimli uzman ekibiyle sağlamaktadır.

Bizi rakip soğutma firmalarından bir adım önde yapan ise müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız olmuştur. Sektörümüz Gıdaların Muhafazası olduğundan, almış olduğumuz sorumluluğun bilincindeyiz. Bu yüzden projelerin tasarım aşamasından, satış sonrası servis hizmetine kadar bütün süreci iyi takip ediyoruz.

Yeni yatırımlar ve projelerimizle ülkemiz ekonomisine ve istihdama daha fazla katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

148+

Mutlu Müşteri

560+

Proje Yönetimi

3507+

Servis Hizmeti

2100+

Tamamlanan Proje

Misyon & Vizyon

Misyon; müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan, özel olarak tasarlanmış ürünler sunarak; az enerji tüketen, yüksek verimlikte sistemler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmak; deneyimli uzman kadrosu ve güvenilir tedarikçiler sayesinde satış sonrası hizmet ve zamanında teslimatı en iyi şekilde sağlamaktır.

Vizyon; İpard TKDK Kırsal Kalkınma Hibe Danışmanlık Mimarlık İnşaat Soğutma Havalandırma İklimlendirme Nemlendirme Anahtar Teslim Hibelerin Çözüm Ortağı faaliyet alanlarında tanınmış bir dünya markası olmak, uluslararası standartlarda yüksek kalitede ürünler üretmek, yüksek teknoloji ve enerji tasarrufu sağlayan sistemler sunmaktır.
Makro Soğutma | Yönetim Kadromuz

Yönetim Kadromuz

Güçlü teknik kadromuzla; yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam oluşturarak Ülkemize hizmet sunmaktayız.
Kasım Polat
Yurtiçi Yurtdışı Bölge Müdürü
kasimpolat@makrosogutma.com
Adem Polat
Yurt Dışı Genel Müdür
satis@makrosogutma.com
Yervan Aykaz
Avrupa Bölge Sorumlusu
satis@makrosogutma.com
Alaattin Polat
Akdeniz Bölge Müdürü
satis@makrosogutma.com
Sirun Aykaz
Ülkeler Sorumlusu
satis@makrosogutma.com
Scan the code