Konteyner Tipi Soğuk Depo

Anasayfa Hizmetlerimiz Konteyner Tipi Soğuk Depo

Konteyner Tipi Soğuk Hava

Konteyner tipi soğuk hava depoları, taşıma sırasında bozulabilir ürünlerin soğuk zincirini korumak için en önemli unsurlardır. Buna ek olarak, kamp bölgeleri, elektrik kesintisi bölgeleri veya birkaç gün ek kısa süreli soğuk depolamanın gerekli olduğu özel etkinlikler için farklı alanlar için kullanılırlar.

Konteyner tipi soğutma, başka bir yere kolay ulaşım sağlar; tesisinizin yerini değiştirmek durumunda sadece yer değiştirme esnekliğine sahip olacaksınız.

Soğutmalı kaplar ayrıca pratik ve kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilir. Sadece sistemi çalıştırmak için enerji sağlamanız gerekir ve bir saat içinde gerekli soğutmayı elde edersiniz.

İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan doğru tip portatif soğutmalı konteynerler tasarlıyor ve üretiyoruz. Soğuk depolama, soğutma odası, dondurma odası veya yüksek dondurma gibi farklı kullanım amaçları için konteyner tipi soğutma tasarlıyoruz. Uygun soğutma ünitesi, kenetleme panelleri ve uygun kapılar kurarak talebinize göre özel çözümler sunuyoruz. Konteyner tipi soğuk odalar, taze meyveler, etler, balıklar, dondurma, tavuk, aşılar, hassas kimyasallar gibi geniş ürün yelpazesini korumak için birçok endüstrinin ihtiyaçlarını karşılar.

Özel projeler için standart ebatların dışında özel ebatlar üretilebilir.
Scan the code